Tırmanma sporu beyin ve kas koordinasyonun kullanıldığı 3 boyutta problem çözme yeteneğini geliştiren bir spordur. Güvenlik önlemleri alındığında hiçbir tehlike unsuru içermez. Her yaş ve beden tipine sahip insan yapabilir.

Squash Kursları

Tırmanma Kursları

3 farklı uzun lider tırmanma duvarı ve 1 yapay boulder (kısa kaya) duvarında her seviyede rotalar mevcuttur. Yapay tırmanma duvarları tırmanışta kullanılan temel düğümler, malzemeler, emniyet alma ve tırmanış tekniklerinin öğrenilebileceği yerdir.

Kurs süreleri tüm gruplar için haftada 2 gün, 4 hafta toplam 8 gün ve günde 1 saattir. Özel derslerin ücretleri seanslıktır. Kullanıcı ve eğiticinin zaman ve seans ayarlaması ile yapılır. Diğer ücretler tüm gruplara 4 haftalık fiyatlardır.

Kurslarda grup oluşturulduğunda isteğe göre zaman ayarlamaları yapılabilir. Kursların açılabilmesi için kursiyer sayısının en az 2 olması gerekmektedir. Bir kursta en fazla 6 kursiyer olabilir.

Tırmanma Kurs Fiyatları

 

Tırmanma

 
PAÜ Öğrenci, Personel,
Mezun, Emekli,
Yıllık Kullanıcı
Kamu Personeli
Dışarıdan
Tırmanma (8 Ders)
80 TL
95 TL
110 TL

Kurs için banka hesap bilgileri

Halk Bankası Pamukkale Üniversitesi Şubesi IBAN:

TR19 0001 2001 4630 0006 0002 34

Ücretler IBAN numarasına EFT veya elden yatırılarak ödenebilir ya da Spor Merkezi içinde bulunan vezneye elden veya kredi kartıyla ödenebilir.

Kurslarımız için İletişim:

    0.258. 296 28 60