Tırmanma sporu beyin ve kas koordinasyonun kullanıldığı 3 boyutta problem çözme yeteneğini geliştiren bir spordur. Güvenlik önlemleri alındığında hiçbir tehlike unsuru içermez. Her yaş ve beden tipine sahip insan yapabilir.

Squash Kursları

Tırmanma Kursları

3 farklı uzun lider tırmanma duvarı ve 1 yapay boulder (kısa kaya) duvarında her seviyede rotalar mevcuttur. Yapay tırmanma duvarları tırmanışta kullanılan temel düğümler, malzemeler, emniyet alma ve tırmanış tekniklerinin öğrenilebileceği yerdir.

Kurs süreleri tüm gruplar için haftada 2 gün, 4 hafta toplam 8 gün ve günde 1 saattir. Özel derslerin ücretleri seanslıktır. Kullanıcı ve eğiticinin zaman ve seans ayarlaması ile yapılır. Diğer ücretler tüm gruplara 4 haftalık fiyatlardır.

Kurslarda grup oluşturulduğunda isteğe göre zaman ayarlamaları yapılabilir. Kursların açılabilmesi için kursiyer sayısının en az 2 olması gerekmektedir. Bir kursta en fazla 6 kursiyer olabilir.

Tırmanma Kurs Fiyatları

 

Tırmanma

 
PAÜ Öğrenci, Personel,
Mezun, Emekli, Kamu Personeli,
Yıllık Kullanıcı
Dışarıdan
Tırmanma (8 Ders)
135 TL
170 TL

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER:

Nüfus cüzdanı fotokopisi (Yıllık kullanıcılarımızın getirmesine gerek yoktur)

Bankaya yatırılmış ücretler kurs kaydınızın yapıldığı anlamını taşımamaktadır. Kurs Birimi'nde işleminiz alınmadan kaydınız tamamlanmış sayılmamaktadır.

Kurs ücreti ödendi makbuzu (Halk Bankası Pamukkale Üniversitesi Şubesi IBAN: TR19 0001 2001 4630 0006 0002 34 nolu hesaba ya da Spor Merkezi içinde bulunan vezneye kredi kartıyla ya da nakit olarak ödenebilir.)

İndirimlerden faydalanacak olan yıllık kullanıcılar için PAÜ Spor Merkezi kullanıcı kartı fotokopisi, yıllık kullanıcı olmayan personel ve öğrenci için üniversite kimlik fotokopisi.

PAÜ mezunları ve emeklileri için mezuniyet belgesi veya emeklilik belgesi.

Kamu personeli için kimlik kartı ve kamu personeli olduğunu bildirir görev belgesi.

Kurs için banka hesap bilgileri

Halk Bankası Pamukkale Üniversitesi Şubesi IBAN:

TR19 0001 2001 4630 0006 0002 34

Ücretler IBAN numarasına EFT veya elden yatırılarak ödenebilir ya da Spor Merkezi içinde bulunan vezneye elden veya kredi kartıyla ödenebilir.

Kurslarımız için İletişim:

    0.258. 296 28 60