Mehmet Önder Key Denizli'den Bildiriyor
KeyNey was here !
-
18.03.2014 Tarihli Su Analiz Raporları
-
YENİ HAVUZ SEANSLARI
24.06.2013 Tarihli Su Analiz Raporları
26.03.2013 Tarihli Su Analiz Raporları
04.03.2013 Tarihli Su Analiz Raporları
20 Genç Horoz HAYATA PAS VER projesinde squash oynadı
   
07 - 12 Temmuz 2008 tarihleri arasında Denizli Sanayi Odası'nın açtığı fotoğraf sergisi etkinliği düzenlendi.

10 - 11 - 12 Ekim 2008 tarihlerinde PAÜ Satranç Kulübü tarafından YKM Denizli - PAÜ Satranç turnuvası etkinliği düzenlendi.

18 - 28 Kasım 2008 tarihleri arasında organizasyonu Spor Müdürlüğü tarafından yapılan Squash Turnuvası etkinliği düzenlendi.

20 - 29 Ağustos 2008 tarihleri arasında Denizli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü bünyesindeki dalgıç personelinin su altı arama kurtarma eğitimleri için Spor Merkezi Olimpik Yüzme havuzu kullanım etkinliği düzenlendi.

Denizli Yıldızlar, Galatasaray Spor Kulübü, Gençlikspor, Denizlispor ve Denizli YKM Spor'un tüm yıl boyunca antrenmanları olimpik yüzme havuzunda gerçekleşti.

PAÜ SBTYO Halk Oyunları topluluğu çalışmalarının tamamını dans salonlarımızda gerçekleştrdi.

KOÇFEST Türkiye Üniversite Oyunları Türkiye Finalleri kapsamında yer alan gösteriler için Spor Merkezi birimleri kullanıldı.

18 - 20 Haziran 2010 tarihleri arasında 9-10 Yaş Bölgesel Yüzme müsabakaları olimpik yüzme havuzumuzda gerçekleşti.

12 - 22 Haziran 2010 tarihlerinde Artistik Cimnastik  1. Kademe Antrenörlük Kursu Merkezimiz'de gerçekleştirildi.

Tübitak destekli "Bilim Dünyasına Yolculuk" bilim kampı 2010 projesi kapsamında olimpik yüzme havuzumuz kullanıldı.DENİZLİ'DE FUTBOL SEMİNERİ BAŞLADI!Türkiye Futbol Antrenörleri (TÜFAD) Denizli Şubesi ile Futbol Gelişim Merkezi tarafından düzenlenen Şeref Varol Bölgesel Gelişim Semineri, Denizli'de başladı.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Merkezi Kınıklı Tesisleri'nde gerçekleştirilen seminere 270 futbol antrenörü katıldı. Denizli Vali Yardımcısı Mustafa Güney, teknik direktörler Ümit Turmuş ve Namık Kemal Sarıyer, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, Denizli amatör sporuna yıllarını veren ve ismi seminere verilen Şeref Varol'un da katıldığı seminer saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını yapan TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, TÜFAD Denizli Şubesi'nin kuruluşunun 10. yılında böyle önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmanın sevinç ve gururunu yaşadıklarını söyledi. Zorunlu gelişim seminerine çok değerli katılımcıların katıldığını belirten Bülent Fil, "Bu seminer, futbol antrenörlerinin katılımının zorunlu olduğu bir seminer. A, B, amatör antrenörler ve kaleci antrenörler bu seminere mutlaka katılacaklar. Çalışma iznini bu seminerden sonra TFF'den alabiliyorlar. Seminer, TÜFAD Denizli Şubesi ve Futbol Gelişim Merkezi'nin ortak bir organizasyonu" dedi.

Denizli Vali Yardımcısı Mustafa Güney ise, son yıllarda Türk futbolundaki gelişmenin tesadüfi olmadığının bu tür organizasyonlarla ortaya çıktığını söyledi. Yapılan konuşmaların ardından ismi seminere verilen Denizli amatör sporunun önde gelen isimlerinden Şeref Varol'u anlatan bir slayt gösterisi sunuldu. Slayt gösterisinin ardından Şeref Varol da kısa bir teşekkür konuşması yaptı.

Seminer öncesi seminere ve spora destek verenlere çeşitli plaketler verildi.

            
> Önceki Organizasyonlar

20 Ekim - 4 Kasım 2007
PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ 15. YIL ŞENLİKLERİ

AMAÇ
Pamukkale Üniversitesi'nin 15. kuruluş yıldönümü nedeni ile üniversite öğrencilerinin bir araya gelerek sportif aktiviteler yolu ile kaynaşmalarını sağlamak. PAÜ Spor Merkezi kullanıcısı olan üniversite öğrencileri ve personelinin Spor Merkezi'ne olan bağlılıklarını artırmak kullanıcı olmayanların Spor Merkezi'ni tanımaları için fırsat yaratmak.

ETKİNLİK TARİHİ
20 Ekim – 4 Kasım 2007

ETKİNLİKLER

- Minikler Futbol Turnuvası (Spor Merkezi Spor Okulu öğrencileri).
- Fakülteler ve Yüksekokullar Arası Basketbol ve Voleybol Turnuvası.
-
Spor Merkezi Şenliği (Spor Merkezi kullanıcıları ve Üniversite öğrenci ve personeli).
-
Workshoplar (Tanıtımlar)

NOT: 15 Yıl Şenlikleri'nde son katılım tarihleri aşağıdaki gibidir.
Fakülteler ve Yüksekokullar arası basketbol ve voleybol turnuvası: 22 Ekim 2007 - Pazartesi
Spor Merkezi etkinlikleri : 01 Kasım 2007 - Perşembe

DETAYLI BİLGİ İÇİN SPOR BİRLİĞİ WEB SAYFASI